SINAN VLLASALIU E SABRI FEJZULLAHU ME EMISION (VIDEO)

By

Së fundmi kanë realizuar duetin ‘Shqipëri Etnike’. Bëhet fjalë për dy këngëtarët Sabri Fejzullahu dhe Sinan Vllasaliu, të cilët përpos muzikës do bëhen bashkë edhe për një projekt televiziv.

Këtë e ka konfirmuar vetë Sinani për emisionin Prive, në intervistën e  realizuar me të nga gazetarja Maki Bajrami.

Përpos emisionit, Vllasaliu ka folur edhe për karrierën e tij, që nga këngët e krijuara për vendin vite më parë e deri te prodhimet e reja.

Sinani ka treguar që do të publikoj edhe dy balada./Prive.al

Artikuj të ngjashëm