Nijhuni me kunatën e ardhshme të Kate Middleton

By

James Middleton, vëllai i Dukeshës Kate nga Cambrige, njoftoi të Dielën se ai i kërkoi të dashurës së tij franceze, Alizee Thevenet, të martohej me të, dhe ajo tha: “Oui”.

Kjo do të thotë se i beqari i vetëm i familjes Middleton është drejtuar altarit; Kate, 37 vjeç, më e moshuara e tre fëmijëve të Carole dhe Michael Middleton, u martua me Prince William në 2011 dhe Pippa Middleton, 36 vjeç, u martua me financierin James Matthews në 2017-ën.

Image result for kate middleton and brother

James Middleton, 32 vjeç, kumtoi lajmin në faqen e tij në Instagram, duke përfshirë fotografitë dhe një videoklip të shkurtër.
“Sekreti jonë nuk është më dhe jemi të lumtur të ndajmë me ju lajmin’ shkroi James.

https://www.instagram.com/jmidy/?utm_source=ig_embed

 

 

Dukesha e Cambrige do të ketë një kunatë të sofistikuar dhe sportive dhe shtëpia mbretërore në 2020 do të ketë plot dy dasma, atë të James dhe atë të Beatrice.

James dhe Alizee janë njohur në South Kensington Club dhe nga ajo kohë nuk janë ndarë më nga njëri-tjetri.

Alizee me origjinë franceze është një analiste financiare, e cila jeton në Londër prej 9 vitesh.

Burimi: Usatoday.com

 

 

 

Artikuj të ngjashëm