Shyhrete Behluli ka një urim të veçantë në ditëlindjen e burrit

By

Sot ka festë në shtëpinë e Shyhrete Behlulit.

Bashkëshorti i saj, Luli, feston ditëlindjen dhe nuk kishte se si të mungonte një urim publik nga këngëtarja për të.

“Luli urime ditëlindjen, paç shëndetin dhe t’paça gjithmonë përkrah meje,”  ka shkruar ajo poshtë fotografisë krah Lulit.

View this post on Instagram

A post shared by Shyhrete Behluli Official (@shyhrete_behluli)

Shumë urime. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm