Për Bleron ky është këngëtari më i madh!

By

Vetë është ndër këngëtarët më të suksesshëm të skenës aktuale. Ka prodhuar shumë hite dhe gjithnjë është i përfolur si për jetën personale edhe për atë private.

Mirëpo për Bleron, ndonëse vet këngëtar, dikush është më i “i madhi në vend”.

Ramadan Krasniqi – Dani, është këngëtari që Blero i ka falur këtë epitet, duke u kënaqur nën tingujt e muzikës së tij.

Blero ka publikuar një fotografi në profilin e tij në Instagram, ku ka shkruar se ai është më i miri.

“Më i madhi në vend, Ramadan Krasniqi”. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm