Anita Haradinaj zbulon motrën që nuk ia njihnit (FOTO)

By

Eventet familjare pjesën më të mire e kanë që bashkojnë pjesë të familjes që kanë marrë rrugët e tyre në jetë dhe nuk i shohim shpesh bashkë.

Por, për Anita Haradinajn, një foto me familjen ka zbuluar më shumë për një person shumë të afërt – motrën e saj.

Ndryshe prej Lolës e cila si bashkëshortja e Dautit, ka një vëmendje mediatike të shtuar pak kush e njeh të bijën tjetër të familjes Muçaj, Vjosën.

Kurioziteti është shtuar përmes një fotoje ku tre motrat dhe vëllai shfaqen bashkë në një dasëm përkrah babait teksa nuk është harruar as nëna e ndjerë për të cilën ka mall gjithë familja.

‘Të kemi në zemër mam’ – deklaron në postimin e bërë bashkëshortja e kreut të AAK-së. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm