Adele flet për takimin e saj më të mirë me të dashurin e ri

By

Pasi konfirmoi romancën e saj me Rich Paul, Adele zbuloi aktivitetin që ajo gëzoi më së shumti në takimin e saj më të mirë.

Ajo hyri në Instagram Live, dhe iu përgjigj pyetjeve të fansave, por foli edhe për albumin e saj të shumëpritur.

Një ndjekëse e pyeti për takimin e saj më të mirë ndonjëherë, dhe ajo shpejt mori një përgjigje.

“Takimi më i mirë që kam qenë ndonjëherë? Dhomat e arratisjes, “tha ajo. “Ishte qesharake. Kjo është një pyetje e mirë, në fakt”.

Në një skenar të dhomës së arratisjes, lojtarët janë të mbyllur në një hapësirë ​​të mbyllur dhe duhet të zgjidhin një sërë enigmash dhe gjëegjëza brenda një kohe të caktuar në mënyrë që të “shpëtojnë”, kështu që ata fitojnë lojën.

Kujtimi i Adele për përvojën e saj më të mirë të takimit erdhi disa javë pasi ajo dhe agjenti sportiv i NBA, zyrtarizuan dashurinë e tyre.

Adele dhe agjenti sportive i NBA fillimisht ndezën spekulime për romancën e tyre në muajin korrik, kur morën pjesë në ndeshjen e të, të finales të NBA së bashku.

“Unë nuk doja të bëja lidhjen publike me të,” tha ajo për ‘Vogue’ për kopertinën e tyre të nëntorit në lidhje me daljen e tyre të parë publike. “Unë thjesht doja të shkoja në lojë. Thjesht më pëlqen të jem pranë tij. Unë thjesht e dua atë”.

Që atëherë, dyshja kanë qenë optimistë për përparimin e marrëdhënies gjatë muajve të fundit.

“Ata kanë udhëtuar me njëri -tjetrin midis Los Anxhelosit dhe Nju Jorkut,”.

“Ai është shumë i turpshëm dhe mban një profil të ulët kur dalin jashtë, ndërsa Adele është super e shoqërueshme. Njerëzit me të cilët shoqërohen i njohin të dy personalisht tashmë, kështu që ata nuk kanë pse të prezantohen me njëri -tjetrin, kjo është ndoshta arsyeja pse askush nuk e filloi marrëdhënien e tyre më shpejt”.

Artikuj të ngjashëm