Si e vlerësoi juria debutimin e Melisa Lleshit në “Dance With Me”?

By

Të dielën që lamë pas, Prive zbuloi lëvizjen e re të Melisa Lleshit.

Ish-konkurrentja e Për’puthen u bë pjesë e Dance With Me, dhe debutimin e kishte një natë më parë.

Por si e vlerësoi juria vallëzimin me partnerin e saj?

Në videon e mëposhtme mund ta shihni Melisën e cila fillimisht u paraqit sportive, për t’u zhveshur më pas dhe për t’i dhuruar atmosferë publikut.

Sa pikë mori ajo, e shihni në vazhdim./Prive.al

Artikuj të ngjashëm