Arbenita pozon topless nga pushimet me Feron (FOTO)

By

Në këto ditë me shi dhe temperatura që nuk përkojnë me muajin Maj, Fero dhe Arbenita kanë vendosur të ‘arratisen’ për pushime.

Çifti kanë zgjedhur Kretën e Greqisë për disa ditë relaksi me ç’rast kanë postuar edhe fotografi në rrjete sociale.

Lokacioni për të dy ka qenë i njejtë, vaksa.

Megjithatë, Arbenita ka pozuar topless mirëpo pa ekspozuar shumë nga gjoksi të cilin e ka mbuluar me këmbë.

Teksa atmosfera duket të jetë e nxehtë, s’na mbetet gjë tjetër pos t’i urojmë çiftit pushime të këndshme. Apo urimi në këtë mes duket i panevojshëm? /Prive.al

View this post on Instagram

💯

A post shared by Arbenita (@arbenitalsmajli) on

Artikuj të ngjashëm