Shtyhet për nesër spoti i Getinjos me Endrin

By

Është paralajmëruar që kënga “Kukllat’ nga Endri dhe Getinjo do të publikohet me datë 15 kjo nuk ndodhi.

Stafi i On Records ka lajmëruar se premiera është shtyrë dhe do bëhet me datë 17, ditën e premte.

Ky është bashkëpunimi i parë i tyre e ndërsa klipi është xhiruar në Vlorë në Xl ProVideo Lux./Prive.al

Artikuj të ngjashëm