Si e fotografoi nëna, Beatrixin?! (Foto)

By

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ëshë duke u ngjitur gradualisht në skenën e muzikës. Pas suksesit në Top Fest emri i saj është ndër më të lakuarit në shtypin rozë.

Para pak minutash ajo ka publikuar një imazh me rroba banjo dhe një gitar afër saj.

E ndërsa meritat këtë foto i’a adresoi nënës së saj./Prive.al

beatrix

Artikuj të ngjashëm