“Shtroje me lek” thotë Ronela në këngën e re (VIDEO)

By

Ronela Hajati ka publikuar projektin e ri muzikor.

“Shtroje me lek” mban emrin kënga, e cila u lansua e shoqëruar me videoklip.

Për tekstin dhe melodinë e këngës “Shtroje me lek” u përkujdes këngëtarja.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm