Fjolla Morina ia feston ditëlindjen qenit në mënyre madhështore (FOTO)

By

Sonte ka festë për Fjolla Morinën.

Përveç vajzave që janë shumë të rëndësishme në jetën e artistes, rol të madh në familje luan edhe qeni i saj.

Ky i fundit sot ka mbushur një vit jetë dhe Fjolla i organizoi ditëlindje madhështore.

Ajo u kujdes që ta kishte edhe tortën e përshtatshme pa munguar edhe balonat gjithandej hapësirës.

Shikoni më poshtë fotot./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm