Na i fut tmerret! Shihni ku ngjitet pa frikë Valbona Selimllari (FOTO)

By

Kush do e mendonte se prapa asaj fytyre engjëllore fshihet “një bishë” që pëlqen viking?

Epo kjo është Valbona Selimllari e vërtetë, e cila e ka në qejf natyrën dhe këtë të shtune e ka kaluar duke bërë viking në majën e Jezercës.

Image result for valbona selimllari mosha

Bukuroshja shqiptare, që ishte e para që fitoi titullin Miss Shqipëria, pa dyshim e mbanë ende këtë epitet sepse po duket për mrekulli.

45 vjeçarja Selimllari, ka publikuar në profilin e saj në Instagram një fotografi ku shfaqet si një atlete e pashoqe. Ajo po ngjiste një shkëmb në një lartësi vërtetë të madhe.

E përderisa miqtë e pëgëzonin për fuqinë e guximin në seksionin e komenteve ajo është përgjigjur: “Kam qenë gjimnaste, ende s’i kam humbur aftësitë”. /Prive.al

View this post on Instagram

Jezerca Tour 🙈

A post shared by Valbona Selimllari (@valbonaselimllari) on

Artikuj të ngjashëm