Shqiptarët më të bashkuar se kurrë! (VIDEO)

By

Tërmeti i së martës në Shqipëri morri dhjetëra jetë njerëzish, la qindra të lënduar e mijëra njerëz të pa strehë!

Numër i madh njerëzish u mobilizuan t’i vinë në ndihmë te prekurve nga tërmeti dhe shqiptarët kudo në botë ishin më të bashkuar si asnjëherë më parë.

Materiali që ka përgatitur Prive i dedikohet kësaj katastrofe natyrore dhe ju mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

 

 

Artikuj të ngjashëm