Angela Martini nuk heq dorë nga të dukurit seksi as në karantinë

By

Për shumë nga, garantimi ka qenë një pretekst për të mos i kushtuar shumë vëmendje dukjes tonë.

Kjo për arsye se ne kemi dëshirë që të ndjehemi sa më rehat në shtëpi.

Mirëpo Angela Martini ka zgjedhur një qasje krejt ndryshe – ajo dëshiron të duket dhe të ndjehet seksi edhe gjatë izolimit.

Në fakt të veshurit dhe rregulluar bukur edhe në shtëpi na jep një perceptim më pozitiv ndaj vetes kështu duke tërhequr edhe ndjenja pozitive, në këto kohë jo shumë të këndshme.

Nga ambientet e shtëpisë modelja postoi në llogarinë e saj në Instagram dy foto ku shihet me një fustan me lule ku ka shkruar, “Kush tha që të qëndruarit në shtëpi nuk është seksi.” /Prive.al

Artikuj të ngjashëm