Teuta Krasniqi vaksinohet: “Unë që jam ‘tucajkë’ prej çdo lloj injeksioni, as që e kam ndje”

By

Teuta Krasniqi ka kryer imunizim ndaj virusit vdekjeprurës, COVID-19.

Lajmin e dha me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram, ku ndau edhe disa fotografi. Aktorja shihet në disponim të mirë teksa merr kujdesin e duhur mjekësor.

“Unë u vaksionova 💉 Staf profesional me nje super organizim. Une që jam ‘tucajkë’ prej cdo lloj inekcioni, as që e kam ndje… Infermierja Shpresa e kishte doren e lehte si flutur. Merre vaksinën, shpëtoje veten, mbroje familjen dhe gjithe rrethin tënd”, shkroi ajo në postimin e saj. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Teuta Krasniqi (@teutakrasniqi)

Artikuj të ngjashëm