Murati i dha ‘vizën’, ja cili paska qenë reagimi i Sindit në prapaskenë

By

Ngjarje të papritura ndodhën sonte në “Përputhen”.

Takimi i Muratit me Olën, konkurenten e re, tensionoi situatës mes tij dhe Sindit.

Ky zhvillim erdhi pak pasi Sindi deklaroi që ishte vetëm për Muratin në program, gjë që nuk është pritur mirë.

Murati pas kthimit nga Turqia i dha “vizën” Sindit duke vendosur që të vazhdojë njohjen me konkurenten e re.

Kjo mesa duket ka bërë që Sindi të shpërthejë në lot.

Pak nga kjo sekuencë, ka ndarë me ndjekësit autorja e programit, Olsa duke deklaruar se të plotë, shikuesit mund ta shohin në aplikacionin “Përputhen”, kundrejt pagesës prej 3.99 eurosh.

Aktualisht, rreth pesë ditë pas lansimit, aplikacioni ka tejkaluar shifrën e 50,000 shkarkimeve. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm