Shpat Kasapi në përgatitje të videoklipit të parë për këtë vit

By

Shpat Kasapi e ka gati këngën e re.

Kjo njëherësh shënon edhe këngën e parë të tij për këtë vit, dhe punimet për videoklipin kanë filluar.

Kënga do të titullohet “Ed o zemra cikën”, kurse sot ka ndarë pak nga skenat e xhirimit në llogarinë e tij në Instagram.

Nga pamja e parë, duket se ky videoklip do ketë karakter tipik veror. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm