Shpat Kasapi na shkriu zemrat me këtë dedikim romantik për bashkëshorten

By

Kur bëhet fjalë për dashurinë e jetës së tij, Shpat Kasapi thurr vargjet dhe fjalët më të bukura për të shprehur ndjenjat e tij.

Njësoj ishte kësaj here tani që çifti festojnë dyvjetorin e fejesës së tyre.

“Dashuria ime,si sot 2 vite me pare i the PO propozimit tim,qe bashke te kalojme nje jete.
Sot jane bere 2 vite nga fejesa jone.
E une edhe 100 jete te kisha perseri do te te kerkoja ty,do ti kerkoja ato syte me te bukur ne bote qe cdo dite me shohin me dashuri.
Ti e di se sa te dua dhe sa vlere ke per mua e kjo dashuri eshte bere me e madhe tani qe e kemi Roelin tone.
Lus Zotin te te kem cdo here keshtu si ne foto,krahe meje e buzeqeshur pasi me ty ne krahe une kam gjithe te mirat e botes❤️
Te dua perjetesisht dashuri🌹” , shkroi ai. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by SHPAT KASAPI OFFICIAL (@shpatkasapi85)

Artikuj të ngjashëm