Në klipin e ri, Tunën e vesh dizajnerja e Madonës!

By

Rikthimi i saj aps dy vitesh me këngë në muzikë, ishte i bujshëm dhe këtë ritëm ajo po përpiqet ta mbajë.

Këngëtarja e njohur shqiptare Tuna Sejdiu, ka paralajmëruar një këngë të re derisa një pamje nga seti i xhirimeve të klipit e ka bërë publike.

Tuna ka rrëfyer për Prive se kësaj here për veshjet e saj është përkujdesur një dizajnere që punon me figura tejet të njohura botërore.

Është fjala për dizajneren Nange Magro e specializuar dhe më e mira në botë për veshjet prej Lateksi, të cilat kësaj here Tuna i mbanë veshur.

Kjo dizajnere eksperimentale e modës, ka punuar me emra të famshëm si Madonna, Nicki Minaj dhe Kylie Jenner të cilat i kemi parë shumë shpesh të veshura me lateks në paraqitjet e tyre publike. /Prive.al

View this post on Instagram

👑Queen MADONNA 👑 x STEVEN KLEIN 🌟 x DEAD LOTUS COUTURE 😍❤😍❤😍❤😍❤ @madonna❤ @stevenkleinstudio❤ @eyobyohannes💜 Madonna wears MONO TOP Make up @visionaaron 💜 Jewelry by @steferejewelry💜 The @mdnaskin Rose Mist spray Director: @stevenkleinstudio Hair: @andylecompte Manicure: @naominailsnyc Glasses @gentlemonster Cape by @atsukokudolatex #madonna #stevenklein #deadlotuscouture #fashion #styling #design #editorial #atsukokudo #stefere #jewelry #Madonna #MDNA #MDNAskin @mdnaskin @mdnaskin_jp @mdnaskin_hk #skincare #beauty #rose #roses #rosemistspray #fashionphotography #latex #photography #style #デッドロータスクチュール #alta #moda #elegant #availableat @theresidencyexperience

A post shared by DeadLotusCouture · NangeMagro (@nange.magro_dead.lotus.couture) on

Artikuj të ngjashëm