Shokon Dua, flet për ‘zogun’ e saj!

By

Dikur Tuna e shndërroi në kryetemë të opinionit ‘zogun’ e saj të cilin edhe e rrihte në një formë në videoklipe por tani edhe këngëtare tjera po merren me të.

Dhe ajo që e ka komentuar ‘zogun’ në formën e saj është besoni apo jo, Dua Lipa.

Vajza e ëmbël që deri tani në karrierë iu ka shmangur pjesës eksplicite qoftë në veshje, diskurs apo produkte muzikore ka habitur jo pak me një postim të saj.

Në një foto ku shihet një femër e cila po kontrollohet në aeroport, diçitura e shënuar përmban pyetje dhe përgjigje.

‘A po mbani ndonjë eksploziv?!’ ‘Vetëm këtë ‘zogun’ bombë’ – është dialogu i përshkruar të cilin Dua e ka postuar me gjasë e lodhur nga jeta në aeroporte dhe kontrollet strikte në to.

Ndonjë përgjigje për ‘eksplozivin’ e Duas me gjasë më së miri mund ta jap vetëm i dashuri i saj, Isaac Carew. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm