Kjo është reja e Gilit (FOTO)

By

Djali i madh i këngëtares Gili dhe muzikantit Ilir Berani, Roberti, dje mbushi plot 25 vite jetë.

Një personazh i njohur e sidomos në fëmijëri, Roberti kohëve të fundit është distancuar nga jeta publike duke mos postuar shumë as në rrjete sociale.

Megjithatë, në fotot e pakta që ka ai përpos me prindërit shfaqet shpesh edhe me personin e zemrës, Santianën.

Tashmë si 25 vjeçar, nuk dihet nëse në plane është ndonjë aheng së shpejti! /Prive.al/

13239471_836040439835359_3210712151281222804_n

Artikuj të ngjashëm