Publikohet një fotografi e rrallë e Gilit me dy personazhe të njohura

By

Një fotografi e realizuar 25 vjet më parë, është publikuar në rrjete sociale.

Në fakt, Gili ka qenë ajo që vet e ka ndarë këtë imazh me ndjekësit e saj në Instagram.

Krah këngëtares është Aurela Gaçe dhe Mira Bregu.

Ky imazh është realizuar gjatë festivalit të RTSH-së në vitin 1995./Prive.al

View this post on Instagram

RTSH 1995 @aurelagaceofficial @mirabregu

A post shared by GILI Official profile (@gili.official) on

Artikuj të ngjashëm