Cila ishte përshtypja e Norës për projektin e Robertit ?!

By

Robert Berisha bën zhurmë me jetën private në media por duket se në të njejtën linjë po e ka edhe karrierën artistike.

Kjo për faktin se pak minuta nga publikimi i projektit ‘MIA’, kënga shkaktoi furtunë në rrjete sociale.

Zhanri i muzikës, kopjimi eventual dhe klipi me skena eksplicite ishin tema të trajtuara nga i madh e i vogël në rrjete sociale.

Por, përderisa të tjerët kanë shumë për të thënë për ‘MIA’, Nora Istrefi me gjasë ka mbetur ‘pa fjalë’. Profili i saj në Instagram në të cilin poston vetëm ajo në shumicën dërrmuese të kohës tek sot ka pasur si postim këngën e re të Robertit.

Pa thënë asnjë koment, Nora është mjaftuar me vetëm shpërndarjen e saj. /Prive.al/

0.02.01.b4ae0fe7350d9d87d912b4cf5e88e50d854c1dd0f9bb2f810ce7a9ad7b3d6217_full

 

Artikuj të ngjashëm