Shkurte Gashi më e bukur se asnjëherë, shkëlqen në fotosesionin e fundit

By

E kuruar nga maja e flokëve deri tek gishtat e këmbëve, këngëtarja Shkurte Gashi, ka realizuar fotosesionin e ri.

Profili i saj në Instagram, është vërshuar nga imazhe të reja në të cilat ajo shfaqet e grimuar dhe e veshur bukur.

Këngëtarja në njërën prej fotografive, mbanë veshur një kostum të markës së njohur botërore Balmain, të cilat sigurisht do kenë një çmim marramendës për shkak se janë të punuara tërësisht me rruaza. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm