Nora shfaqet në top formë në setin nga jugu i Shqipërisë (VIDEO)

By

Këngëtarja Nora Istrefi bashkë me shoqe po kalon disa ditëpushimesh në jug të Shqipërisë.

Në atë që duket të jetë “një rrugë e dy punë” këngëtarja ka realizuar edhe disa sete fotografike me Juxhin Kurtin nën imazhin e kuruar nga Arbër Bytyqi dhe Niko Komani.

Nga çfarë shihet në pak sekonda nga xhirimet, Nora shkëlqen duke u shfaqur në top formë. /Prive.al

 

View this post on Instagram

Summer vibes 😊

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

Artikuj të ngjashëm