Shkurte Fejza së bashku me motrën sjell këngën “Për ty motër”

By

Lidhja e motrave është një nga raportet më të veçanta dhe më së bukuri e sollën në këngë Shkurte Fejza dhe Naxhije Fejza.

Kënga titullohet “Për ty motër” si dedikimin për njëra tjetrën dhe të gjitha motrat tjera.

Bashkëpunimi i motrave është realizuar edhe me videoklip dhe ju mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm