A do të ketë edhe një këngë në verë nga Dhurata? (VIDEO)

By

Javën e kaluar, Dhurata Dora lansoi bashkëpunimin e saj të dytë me Azet.

“Fajet”, klipi i së cilës u xhirua në Spanjë, u mirëprit jashtëzakonisht mirë nga publiku dhe sot numëron më shumë se katër milionë klikime në YouTube.

Por a do të ketë edhe një këngë tjetër në verë nga Dhurata?

Këtë e kuptoni përmes intervistës së saj të plotë dhënë për Prive.

Artikuj të ngjashëm