Albatrit Muqiqi jeton me qira dhe kjo është arsyeja (VIDEO)

By

Albatrit Muqiqi është treguar shumë i sinqertë në një intervistë dhënë për Prive të shtunën që kaloi.

Këngëtari shqiptar i cili së fundi publikoi një baladë të titulluar “Fotografia”, tregoi se ai dhe familja e tij jetojnë me qira në lagjen Marigona.

Artisti tregoi edhe arsyen e kësaj.

Përveç tjerash, Albatriti foli edhe për karrierën e tij si dhe për familjen dhe ju të gjitha mund t’i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm