Shkrepjet paparazzi kapin kështu Tunën dhe Patrisin

By

Para disa ditësh, Prive.al raporti se Tuna dhe Patrisi pushimet po i kalojnë bashkë në Turqi me djemtë.

Ky ishte zhvillimi i parë i përbashkët pas disa muajsh të ndarë, ngjarje e cila ndodhi teksa Tuna ishte në pritjen e dytë të ëmbël, me djalin Zenin.

Ndonëse janë treguar të kujdesshëm që në rrjete sociale të ekspozojnë vetëm djemtë, Tuna dhe Patrisi janë kapur bashkë.

Në resortin ku po qëndrojnë, dyshja shihen bashkë në shkrepjet e publikuara nga faqja “Vipat e Bllokut”. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm