Shyhrete Behluli voton me burrin dhe Engjëllushën (FOTO)

By

Sot në ditën e zgjedhjeve për Kryeministër të ardhshëm, obligimin e saj si qytetarë e Republikës së Kosovës, e ka kryer edhe Shyhrete Behluli.

Këngëtarja e njohur shqiptare ishte e shoqëruar nga bashkëshorti i saj Luli dhe vajza Engjëllusha.

Të tre e hodhën votën në shkollën “Ilira” në Prishtinë.

Deri tani nga të famshmit, të paktën publikisht, Shyhretja është e para që ka dalë në votime./Prive.al

Artikuj të ngjashëm