Shkenda Dubova shfaqet përkrah të dashurit! (FOTO)

By

Pak javë më parë, këngëtarja Shkenda Dubova foli për herë të parë në hejWazzup të Klan Kosova për të dashurin e saj.

Ajo deklaroi se ka shumë vite që është në lidhje me pejanin, Labinot Zeneli.

‘Gjithë e përmendi e kujt kurrë si ka shku mendja’ – pati deklaruar Shkenda.

E tashmë kur lidhjen e ka bërë publike, këngëtarja nuk po i ndalon as postimet ku shfaqet me të.

Në një imazh, ajo shihet në veturë përkrah të dashurit dhe një miku. Duket se djemtë, në një bisedë tipike meshkujsh kanë zgjedhur të flasin për femra.

‘Tipat tu fol për femra’ – ka shkruar Shkenda në postimin e saj. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm