Safete Mustafa, një pasdite sportive me partnerin, vajzën dhe motrat! (FOTO)

By

Safete Mustafa, një ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës popullore pas disa sfidave në jetë duket se ka gjetur rehatinë shpirtërore.

Ajo në një imazh të postuar sot në Facebook, shihet teksa me partnerin e saj, vajzat, motrat e anëtarët e tjerë të familjes shijojnë një pasdite sportive.

Duket se lidhjen e Safetës për të cilën Prive pati raportuar kohë më parë po e aprovojnë në mënyrën më të mirë të mundshme edhe bijat e këngëtares me bashkëshortin tanimë të ndjerë.

I pafshim kështu në harmoni e lumturi, gjithmonë! /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm