Sellma e pranon pa hezitim – kjo është ndërhyrja estetike që ka bërë në fizikun e saj

By

Emri i saj është brend dhe Sellma Kasumoviq, është ndër vajzat më të famshme të shoubizit shqiptar.

Duke qenë artiste e cila ka punuar me figurat më të njohura publike shqiptare, Kasumoviq ka arritur të marrë vëmendje edhe rreth jetës së saj personale.

Dhe për gruan që i bën të gjitha të bukura, cili është sekreti i vet bukurisë së saj?

Sellma e cila gjithmonë shfaqet e kuruar dhe tregon kujdes të madh ndaj lëkurës së saj, e ka pranuar para qindra ndjekësve që ka në Instagram, se ajo ka një ndërhyrje estetike në fizik.

Bëhet fjalë për buzët të cilat Sellma i ka mbushur me mbushje, një metodë tejet moderna e pa pasoja anësore, e cila po praktikohet së fundmi nga të gjitha vajzat e famshme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm