Shkenda dhe Arbnora nisin pushimet së bashku

By

Detit ia kanë mësyrë edhe Arbnore Ademaj dhe Shkenda Dubova.

Dy figurat e njohura kanë vendosur që pushimet kësaj rradhe t’i bëjnë bashkë.

Siç e ka zbuluar fotografia ku pozojnë krah njëra-tjetrës, dy shoqet, tashmë pothuajse të pandara shijojnë diellin përvëlues larg Prishtinës.

Nuk dihet se kush po i shoqëron në këto pushime vajzat por ajo që dihet sigurtë është që edhe përgjatë kësaj periudhe, dukjen në nivel ato duket ta kenë prioritet, të veshura komplet në ‘Versace’. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm