Çfarë mendon Kim për pezullimin e Kanye nga Instagrami?

By

Kim Kardashian thuhet se mendon se pezullimi i fundit i Kanye nga Instagrami ishte “i drejtë”.

“Kim e konsideroi të drejtë pezullimin, por reagimi i saj nuk ishte shumë dramatik. Ajo nuk bëri ndonjë punë të madhe nga kjo dhe bëri shaka se i duhej një pushim për një ditë,” tha një burim për “People”. Megjithatë, të gjitha postimet e Kanye kanë qenë rraskapitëse për të.

Burimi shtoi: “Është shumë mbresëlënëse se sa e qetë dhe e grumbulluar është në gjendje të qëndrojë. Ajo është shumë e lumtur me të dashurin Pete Davidson. Ajo po përpiqet më të mirën për të qëndruar pozitive dhe për t’u fokusuar në të gjitha gjërat e mahnitshme në jetën e saj”.

Kardashian, 41 – e cila ndan fëmijët North, 8, Saint, 6, Chicago, 4, dhe Psalm, 2, me West, 44 vjeç – i tha më parë një gjyqtari se aktiviteti i reperit në mediat sociale “shkaktoi shqetësim emocional” për të.

Sulmi më i fundit i West në Instagram kishte për qëllim Trevor Noah pasi drejtuesi i “Daily Show” shprehu mbështetje për Kardashian. Në një postim të fshirë që nga ajo kohë, West bëri një fyerje racore ndaj Noah, që shkaktoi pezullimin e tij nga Instagrami.

Artikuj të ngjashëm