Blero dhe Afrona martohen në vitin 2019?

By

Ka tri vjet që janë fejuar dhe shpesh emrat e tyre janë lakuar për një martesë.

Blero dhe Afrona Dika, e jetojnë një lidhje dashurie në distancë dhe kjo shpesh u ka paraqitur vështirësi, sepse çifti kanë pasur edhe kriza të cilat janë shoqëruar edhe me deklarata publike në rrjetet sociale.

Por siç duket ata përfundimisht do të jetojnë bashkë dhe viti 2019-të do e përcaktojë të ardhmen e tyre si çift.

Është Afrona ajo që ka publikuar në Instagram një fotografi të një qenushi të lezetshëm i cili në hundë mbanë një unazë martese, e modelja ka bërë tag Bleron e ka shënuar vitin “2019-të”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm