Teuta Selimi shkëlqen në klipin e ri ‘Pa mu’ (VIDEO)

By

Teuta Selimi ka publikuar projektin e ri muzikor.

Kjo këngë e cila quhet ‘Pa mu’ vjen e shoqëruar me klip dhe pason duetin me Skerdin.

Në videoklip, artistja duket shumë atraktive prandaj mos e humbisni./Prive.al

Artikuj të ngjashëm