Rihanna zhvendoset në Paris me miliarderin arab Hassan Jameel?

By

A është zhvendosur këngëtarja e famshme Rihanna në kryeqytetin francez për të jetuar me të dashurin e saj Hassan Jameel? Një raport i ri thotë se çifti është zhvendosur në Paris për të jetuar.

Mirëpo burime të afërta ë Hollywoodlife me Rihannan, kanë thënë se raportimet nuk janë aspak të vërteta, transmeton Prive.

Burimi i revistës ka theksuar se Parisi është baza perfekte për një shtëpi, sepse është zemra e modës botërore, kështu që Rihanna do mund të punonte për koleksionin e ri me Puman.

Mirëpo Rihanna nuk e ka marrë në konsideratë zhvendosjen në atë qytet, për shkak se në SHBA e lidhur shumë punë të tjera dhe ajo është e fokusuar në karrierë dhe në kompaninë e saj të grimit për momentin. /Prive.al

Rihanna and her boyfriend, Hassan Jameel, were spotted leaving 1Oak Nightclub in NYC on Sunday night, after Rihanna’s big Grammy Win on Jan. 28, 2018 

 

Artikuj të ngjashëm