Shkëlqeni me një grim pranveror sikur ky i Alisës – tutorial

By

Pranvera në vendin tonë erdhi me diell dhe herë pas here edhe me shi.

Gjithsesi, moti ka filluar të nxehet dhe ne kemi fillur të tregojmë edhe veshjet tona të bukura që patjetër duan edhe një grim të lehtë për pamje të kompletuar.

Blogerja dhe ish-banorja e shtëpisë së BBVK, Alisa ka ndarë një tutorial grimi shumë të përditshëm dhe të freskët.

Ndiqni të plotë videon e mëposhtme që ajo ka ndarë në Instagram. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Alisa🕊 (@aliissaaax)

Artikuj të ngjashëm