Dalin pamjet e para të klipit të S4MM me Noizyn (VIDEO)

By

Javë më parë, Prive.al zbuloi bashkëpunimin mes S4MM dhe Noizyt.

Dyshja janë bërë bashkë për herë të dytë për të sjellë këngën me titull “Puerto Rico”.

Ky projekt muzikor është gati dhe pritet të lansohet brenda këtyre ditëve.

Deri atëherë, ndiqni më poshtë pamjet e para të klipit të publikuar nga S4MM në Instagramin e tij./Prive.al

View this post on Instagram

I guess you know now! 😈🇵🇷 @noizy

A post shared by S4MM (@samirs4m) on

Artikuj të ngjashëm