Mos humbisni më të rejat në showbiz-in shqiptar

By

Edhe të dielën që kaloi, Prive ju solli informacione për disa nga të famshmit shqiptarë.

Në videon e mëposhtme keni mundësi të kuptoni se çka po zihet në shoëbizin shqiptar, dhe çka ka të re tek disa të famshëm.

Artikuj të ngjashëm