Gjiko pjesë e bashkëpunimit të Nora Istrefit?

By

Muaj më parë, Prive bëri të ditur për një bashkëpunim në ardhje e sipër. Fjala është për Nora Istrefin dhe Melindën.

Kënga është finalizuar e cila pritet të jetë hit.

Për më tepër, në të do të jetë edhe një mysafir special, Gjiko.

Prive ka zbuluar shumë detaje të cilat mund t’i zbuloni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm