Shenjat më me fat në dashuri janë këto!

By

Të qenit me fat në dashuri këtë javë është e dhënë, veçanërisht për tre shenjat e zodiakut që përpiqen dëshpërimisht të jenë të sinqertë në marrëdhëniet e tyre. Ka një shtytje drejt ndershmërisë në këtë ditë, 7 gusht 2023, kryesisht për shkak të pranisë së Jupiterit në katrorin e Diellit në qiellin tonë kozmik. Me Hënën tonë në Demi në këtë ditë, ne tashmë jemi në humor për të vërtetën, por katrori i Diellit Jupiteri na vë në provë. A mund ta përballojmë të vërtetën? Po ne mundemi.

Tri shenjat e zodiakut që janë më me fat në dashuri më 7 gusht 2023:

1. Dashi

(21 mars – 19 prill)

Ju keni qenë në një xhiro për një kohë tani, Dashi, dhe siç shkon me ju, ju merrni vrullin shumë lehtë dhe sigurisht që e bëni atë të funksionojë për ju. Pozitiviteti juaj i jashtëzakonshëm po bën mashtrimin për ju këto ditë. Më 7 gusht 2023, qëndrimi juaj i mahnitshëm do të përhapet te partneri juaj romantik, i cili do ta pëlqejë idenë e gjithë kësaj ‘mirësie’ të egër.

Për shkak të tranzitit, Dielli katror Jupiter, ju mendoni se aftësitë tuaja janë praktikisht të pakufishme, gjë që sigurisht ndikon në perceptimin e partnerit tuaj për ju dhe jetën tuaj të dashurisë së bashku. Meqenëse jeni kaq të gjallë dhe të gëzuar në këtë ditë, do të zbuloni se partneri juaj do t’ju bashkohet shumë lehtë. Ata pranojnë se kush jeni dhe e duan çdo moment të humorit tuaj fantastik. Mirë për ju, Dashi. Universi ju buzëqesh dhe gjithçka është mirë.

2. Gaforrja

(21 qershor – 22 korrik)

Koha për ta lehtësuar ka mbaruar, por uau, a keni marrë ndonjëherë shumë prej saj? Keni nevojë për kohën e pushimit për t’u rigrupuar dhe tani që po ndiheni sërish si vetja juaj e vjetër, është koha për të ndarë pasurinë me personin që doni më shumë. Gjatë Jupiterit në katrorin e Diellit, më 7 gusht 2023, do të shihni se ajo që mendonit se ishte e mundur është, me të vërtetë, e mundur.

Ju mund të keni atë që dëshironi në dashuri dhe romancë. Nuk po kafshonit më shumë se sa mund të përtypje, dhe nuk je vetëm në gjithë këtë. pranë jush sot është personi që ju do dhe ju mbështet, dhe ai do të vazhdojë ta bëjë këtë për aq kohë sa ju dëshironi. Sot nuk ndiheni të vetmuar sepse jeni të rrethuar nga dashuria, e cila ju bën të ndiheni të sigurt dhe shpresëdhënës për një të ardhme të bukur dhe të dashur. Gjithçka është mirë, Gaforre. Shijoje ditën.

3. Luani

(23 korrik – 22 gusht)

Ju mund të kaloni pjesën më të madhe të kësaj dite, 7 gusht 2023, me qeshje, pasi vërtet nuk mund ta besoni se sa të dashur jeni. Ky është katrori i Diellit Jupiteri për ju. Ka tendencë të zbulojë të vërtetën, dhe në rastin tuaj, e vërteta është se ju nuk e dinit se sa i përkushtuar ishte partneri juaj romantik ndaj jush. Dita e sotme ju tregon se jeni bela absolute e syrit të tyre dhe jo vetëm kaq, do të merrni edhe një dhuratë të veçantë.

Artikuj të ngjashëm