Modelja e famshme bëhet nënë për herë të parë

By

Modelja e njohur, Emily Ratajkowsky, është bërë nënë.

Me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram, ajo njoftoi se Sylvester Apollo Bear lindi para tre ditësh “në mëngjesin më surreal, të bukur dhe më të mbushur me dashuri të jetës së saj”.

Emily postoi edhe një fotografi të saj me beben në krah, e cila për pak minuta ka marrë me mijëra pëlqime dhe urime nga ndjekësit e saj.

View this post on Instagram

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata)

Artikuj të ngjashëm