Realiteti dhe Instagrami, Samanta hoqi shumë për ta bërë një foto

By

Këngëtarja nga Shqipëria, Samanta kohëve të fundit publikoi disa fotografi profesionale në llogarinë e saj në Instagram.

E fundit ishte një me fustan të kuq ku këngëtarja dukej super-seksi.

Mirëpo, ajo publikoi një video për të treguar me çfarë është përballur derisa u realizua imazhi fantastik.

Në video, artistja duket se nuk ishte edhe fort rehat me punimet mbrapa vendit ku zgjodhi për ta realizuar setin.

Shikojeni videon dhe binduni;

View this post on Instagram

Reality Vs Instagram 😅

A post shared by Samanta Karavella (@samantaofficial) on

View this post on Instagram

💃🏻 @fashionnova

A post shared by Samanta Karavella (@samantaofficial) on

 

Artikuj të ngjashëm