Sheila, sensuale në “Rose”

By

Fituesja e X Factor Albania 1, Sheila Haxhiraj është nga të paktat që pas pjesëmarrjes në kompeticione të talenteve ka vazhduar me sukses karrierën.

Sheila është goxha aktive në muzikë e sjell prurje të shpeshta, e këto do të shtohen pasiqë tani ka nën pronësi edhe një studio muzikore të saj.

I pari projekt do të vij brenda pak ditësh dhe do ta mbaj emrin “Rose”. Videoklipi është punuar dhe Haxhiraj ka nisur publikimin e imazheve të saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm