Adriana Matoshi festoi mbrëmë ditëlindjen e saj!

By

Dita e djeshme ishte ndër ditët më speciale për aktoren e njohur Adriana Matoshin.

Mes miqve dhe kolegëve të saj, Adriana festoi ditëlindjen e saj e të cilin duket se këtë herë e ka përjetuar si asnjëherë tjetër.

Ajo përmes profilit në saj në Facebook ndau edhe emocionet e para të natës së kaluar teksa nuk harroi as të shprehë falënderim të veçantë për urimet e marra.

Sot mi keni shtu edhe do rrudha tu buzëqeshë në çdo urim të juajin!
Sot ma keni shtu edhe do ymër.
Sot m’keni bo edhe ma t’lumtun.
Sot e gjithë e kom ditë që kam shumë njerëz që m’dojnë e m’respektojnë!
Sot e tan jetën ju paça,t’shnetshëm e t’gzueshëm me familjet e juaja!
Ju due shumë!   /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm