Enca kësaj radhe thumbon reperët…

By

Enca shpesh ka gjetur një mënyrë për t’i thumbur shumë prej kolegëve të saj në estradë.

Kësaj radhe, këngëtarja pati për të thënë diçka për reperët.

Ajo bëri një instastory duke shkruar: ‘Aëë sa sëeet që kta artistat/rappers e dun 1 cik tmir, thukur, t’urt, lokal per me marr nuse & me mbyll n’shpi derisa tvij dita mu martu…’.

‘Cika mos e humbisni kohen duke ndjekur nje burre, kënaquni dhe gjeni nje burre per shtep’, shkroi ajo.

Kujtojmë që kënga e saj e fundit është në bashkëpunim me Don Phenom e cila ka ecur goxha mirë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm