Seti i ri fotografik, e prezanton tejet seksi Fjolla Morinën

By

Këngëtarja Fjolla Morina, ia ka bërë mundin palestrës.

Dhe rezultatet janë mëse të dukshme. Ajo është nënë e dy vajzave, por gëzon një bark të sheshtë, që kanë 18 vjeçaret.

Këtë e dëshmon përmes setit të fundit fotografik të realizuar sa ishte në Turqi, ku prezanton një trup të ndërtuar mirë e me plot muskuj.

Ajo kishte veshur një palë rroba banje që i hidhnin në pah në mënyrë perfekte çdo detaj të trupit të saj, ndërsa fotografia është realizuar në perëndimin e diellit, që e theksonte siluetën tejet fit të Fjollës. /Prive.al

?

A post shared by Fjolla Morina – Official IG (@fjolla.morina) on

Artikuj të ngjashëm